VÍTE, ŽE OD 1. září 2016 UČEBNÍ OBOR HODINÁŘ (oficiálně jemný mechanik) SPADÁ POD STŘEDNÍ ŠKOLU PRŮMYSLOVOU, TECHNICKOU A AUTOMOBILNÍ V JIHLAVĚ?
Oficiální stránky školy
www.ssptaji.cz

VÍTE, že 3. května 2019 jsme zahájili NOVÝ HODINÁŘSKÝ KURZ?


VÍTE, ŽE pořádáme DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ? Ale pokud se Vám to nehodí, můžeme se domluvit na individuální návštěvě i jindy.VÍTE, ŽE DOBŘÍ HODINÁŘI SE NEMUSEJÍ BÁT NEZAMĚSTNANOSTI?

http://www.easy-prace.cz/volne-misto/prodejni-asistent/356202/

VÍTE, ŽE ŠVÝCARSKÉ HODINÁŘSTVÍ prakticky NEUSTÁLE ROSTE?
Viz článek o švýcarském hodinářství:CELÝ ČLÁNEK

Žák oboru hodinář může požádat kraj Vysočina o STIPENDIUM. Pokud splní ne příliš náročné podmínky týkající se absence, prospěchu a chování, získá 700 Kč měsíčně základního stipendia a 1000 Kč prospěchového stipendia pololetně.

KVALIFIKOVANÍ HODINÁŘI SE MOHOU DOBŘE UPLATNIT V ZAHRANIČÍ

Víte, že nejsou jen hodináři, ale také HODINÁŘKY?
Víte, že se výborně uplatní při opravách, ale především při obsluze zákazníků a v prodeji hodinářského a zlatnického zboží?

Víte, že zájem o obor hodinář mají i dospělí? Otevíráme pro ně každý rok i

STUDIUM PŘI ZAMĚSTNÁNÍ.

Je vhodné pro ty, kteří se vyučili nebo maturovali v jiném oboru a dnes vidí, že by se lépe uplatnili jako hodináři. Studium trvá zhruba rok. Frekventanti přijíždí zpravidla jednou za dva týdny či za měsíc na pátek odpoledne a sobotu. Narozdíl od studia denního si studijní náklady (do 35. tisíc Kč) musí hradit sami.
Zájem o kurz je velký. Nyní PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY POUZE DO POŘADNÍKU.

Víte, že vlastními silami vydáváme HODINÁŘSKÉ KNIHY?

Víte, co má s hodinařinou společného špičková modelka Cindy Crawfordová, herec Brad Pitt, James Bond, pilot F1 Michael Schumacher, český herec Jiří Krytinář...?
Víte, že jsme zaujali českého i slovenského PREZIDENTA?
Chcete vědět proč všichni američtí kosmonauti létají s hodinkami Omega a jak náramkové hodinky pomohly zachránit životy posádky Apolla13…?

Poslední aktualizace stránek 7. 9. 2019 PhDr. J. Ondráček, H. Peřinová
TOPlist

Počitadlo návštěvnosti spuštěno 17. 2. 2010 v 11.30